KONST / Litografier / Färglitografier 9344062
nr 934 4062
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 3 st. Göran Hahne (f. 1943), numrerade och signerade, motivet: 35x55 ca
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:12:43
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne